Sansür, bir toplumun kendine olan güvensizliğini yansıtır ve otoriter rejimlerin belirgin bir özelliğidir.

--Potter Stewart

18.06.2010

Tekrar Yayında..

Evet askerlik bitti...

17 Mayıs itibari ile askerliği bitirip özlediğim sivil hayata dönüş yaptım. Askerlik ile ilgili düşünceleri dost meclisinde dile getiriyoruz. Burada sivil hayatımdaki değişiklikleri paylaşayım.

Her şey değişti... İşim, evim, yaşadığım şehir... Bundan sonraki hayatımı paylaşacağım müstakbel eşimin isteği sebebiyle İstanbul'a taşındım. Bu nedenle 9 senelik arkadaşları, güzel anıları paylaştığım dostları üzülerek Ankara'da bıraktım. Ama her fırsatta bir araya geleceğimizden hiç şüpheleri olmasın. Bunun yanında bir çok şey öğrendiğim, aralarında bulunmaktan mutluluk duyduğum Innova Ankara ailesinden de ayrılmak zorunda kaldım. Prime Teknoloji ailesine katkı sağlamaya, yeni şeyler öğrenmeye, öğrendiklerimizi aktarmaya çalışacağım.

Askerlik ve askerlikten sonra tüm bu değişiklikleri yönetmek, bir yandan da evlilik hazırlıkları yapmak zamanımın çoğunu götürdüğü için özlediğim mesleğime, uğraşmayı sevdiğim Java dünyasına dönmemi geciktirdi. Belirsizliklerin yavaş yavaş ortadan kalkması, işlerin planlanması sonucu tekrar kendime ve Java'ya vakit ayırmaya başlıyorum.

Umarım bundan sonra da her şey güzel ve gönlümüzce olur...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder